Один в каное – Дебютний альбом
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Один в каное – Дебютний альбом (2CD)

Тільки-но в Києві урочисто стартував великий концертний тур одного з найбільш самобутнього українського гурту «Один в каное», на якому у вільний продаж надійшов дебютний дводисковий альбом львів’ян, як музичний матеріал нової платівки вже можна за бажання завантажити в Інтернеті, або ж просто послухати у соціальних мережах. Зі свого боку ми, звісно ж, закликаємо вас купувати виключно ліцензійний контент, підтримуючи тим самим українських виконавців, але справа в тому, що наразі цей контент з якихось причин в Інтернеті легально придбати немає можливості. Так-так, от такий от парадокс – завантажити піратський ріп диску можна, а офіційний електронний контент придбати – дзуськи. Учасники «Один в каное» обіцяють невдовзі виправити цей недолік, тож поки що ми залишимо у якості buy-лінку посилання на оновлений офіційний сайт формації, де музиканти планують разом з новими фірмовими футболками продавати і свій перший дводисковий long-play.

Отже, щодо самого студійника від «Один в каное», то перш за все, напевно, варто відмітити, що вищезгадане визначення «long-play» його характеризує дуже влучно, адже цей реліз витримано у самому справжнісінькому long-форматі: платівка (а точніше платівки) вмістили у себе цілих 25 авторських творів колективу. Тринадцять треків диску під номером 1 та, відповідно, дванадцять пісень диску під номером 2, які були записано на дніпропетровській студії звукозапису, за словами учасників гурту, народжувалися, починаючи з самого зав’язку творчого шляху «Один в каное». Колективу знадобилося більше п’яти довгих років задля презентації свого безперечно цікавого музичного матеріалу слухачам у гарній студійній якості. На питання «чому так довго?» львів’яни відповідають просто: «Так само як і всі ми, наша творчість не прагне бути типовою та вчасною. Вона прагне прости бути і говорити сама за себе».

Практично всі пісні нової платівки виконано українською мовою, за виключенням хіба що композиції «Пішы», заспіваної білоруською. Як розповіла фронтвумен гурту Іра Швайдак, цей твір вона присвячує своїй бабусі, яка родом саме з Білорусі. Сама Ірина знає цю мову не дуже добре, тож при написанні «Пішы» у найпершу чергу орієнтувалася на емоційну складову, а вже потім консультувалася зі своїми друзями білорусами з приводу коректності висловлювань та орфографії.

Ну а для того щоб особисто зануритись в особливу атмосферу творчості львівського інді-гурту, обов’язково завітайте на живі виступи «Один в каное» в рамках великого зимового туру, який охопить більше двадцяти міст України. Слідкуйте за його розкладом, наступними анонсами та новинами на сторінках соціальних мереж або ж на офіційному веб-сайті колективу.

Google Play


Вам також має сподобатись...

3 коментаря

  1. InYourMind says:

    Ви знаєте, “Один в каное” зробили надзвичайно правильну штуку. На цей альбом довго чекали та повивчали всі пісні. Проте музиканти зробили його дводисковим, для того щоб всі могли сповна ним насолодитися. За таке рішення – браво!

  2. Оксанка says:

    Тільки Один в каное можуть так тонко але водночас повно відчувати людські переживання. І тільки Одни в каное можуть лекго класти їх на музику, не використовуючи зайвої мішури. І тільки Один в каное прописався в моєму плей-листі назавжди, за чесність.

  3. Martin says:

    My favourite Ukrainian band

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *