Один в каное – Другий альбом
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Один в каное – Другий альбом

Учасники гурту «Один в каное» доволі неочікувано виклали у мережу свій другий повноформатний альбом, що вмістив у себе дванадцять треків. Цікаво, що так само як і дебютна платівка, свіжий реліз не має назви. Плей-лист на YouTube лаконічно названо «Один в каное (2021)».

Окрім того, що альбом видано без назви, перед його виходом не було жодних анонсів та прес-релізів, не застосувалися будь-які рекламні інструменти.

Зауважимо, що десять з дванадцяти пісень диску є абсолютно новими, а ще з двома меломани раніше вже мали можливість познайомитися у форматі синглів («У Мене Немає Дому» та «Ікони / Шістдесятникам»).

«Наш другий альбом доступний для прослуховування на YouTube! Дякуємо усім, хто чекав разом з нами!» – йдеться на сторінці гурту «Один в каное».

«12 пісень, кілька з яких робились в рідному місті, є довгоочікуваними для мене, сподіваюсь перегукнуться і з вами. Сьогодні стартує наш всеукраїнський тур, де ми зможемо поділитись нашою творчістю у ваших містах. До зустрічі!» – коментує учасник гурту Ігор Дзіковський.

«Вийшов наш другий альбом, і я згадала, шо таке абсолютне щастя і спокій», – додає вокалістка «Один в каное» Ірина Швайдак.

Незабаром другий альбом гурту з’явитеся на всіх популярних медіа-майданчиках.

Один в каное – Другий альбом (2021)

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Микола Чумаченко says:

    Один в каное – Другий альбом (2021) – ЦЕ ГЕНІЯЛЬНО!!! БЕЗ СУМНІВУ.

  2. Микола Чумаченко says:

    ГЕНІЯЛЬНА РОБОТА!!!
    Спробуйте дивитися в текст та водночас слухати пісню (“Про автора”)
    pisni.org.ua/songs/9424080.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *