Один - Без оболонки
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Один – Без оболонки

Івано-Франківський гурт “Один” порадував своїх слухачів дебютним лонг-плеєм “Без оболонки“, який днями було презентовано в офіційних спільнотах гурту в соціальних мережах. За словами учасників формації, у видання данної платівки було вкладено безліч емоційних і фізичних зусиль, проте наразі гурт почувається хоч і виснажено, але вкрай задоволенно фінальним результатом, що й не дивно, адже платівка вийшла дуже достойною і вдало доповнила творчий доробок гурту, який до неї складався з двох ЕР-релізів. Перші два міні-альбоми носили назви “Перший ЕР” і “Другий ЕР” відповідно, проте дебютний студійник не отримав назву “Перший альбом”, а називається більш креативно і двозначно – “Без оболонки“. До речі, у гандикапі гурту також присутні три відеороботи на пісні “За мрією”, “Ангел не чує” та “Майже робот”, останню з яких було представлено громадскості зовсім нещодавно, в 2013 році.
Варто зазначити, що багато композицій з перших двох міньйонів франківців зажили великої популярності серед поціновувачів українського альтернативного року, а судячи з активності обговорень пісень з нової платівки, на деяких з них, певно, чекає така ж доля. Музиканти гурту “Один” обрали формат безкоштовного розповсюдження свого нового доробку через мережу Інтернет, проте кожен охочий може перерахувати фінансову подяку у довільному розмірі на банківські реквізити, вказані на офіційному сайті формації.

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/playlists/12377163″ params=”color=4d4a48&auto_play=false&show_artwork=false” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *