Очеретяний кіт – Студентські мандрівки
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

Очеретяний кіт – Студентські мандрівки (Відео)

Спеціально до сьогоднішнього свята науки, яке вже традиційно першого вересня відзначає все українське студентство, фолк-рок гурт «Очеретяний Кіт» підготував власні музичні вітання. Колектив, чаруючий вітчизняних меломанів своєю творчістю вже більше двадцяти років, оприлюднив на своєму YouTube-каналі нове офіційне відео під назвою «Студентські мандрівки», що вмістило у себе кадри з подорожей музикантів вищими та середніми навчальними закладами минулого навчального року, під акомпанемент двох авторських творів – «Буряки» та «Лелека».

Своє нове відео «Очеретяний Кіт» створив та презентував спільно із іншими учасниками волонтерського мистецького об’єднання «Музичний Батальйон», разом із яким «коти» об’їздили чимало гарячих точок на сході України. Фото- та відеозйомку здійснив Дмитро Томсон, а над монтажем відзнятого матеріалу працював Євген Горун. До ролика «Студентські мандрівки» потрапили моменти турне гурту навчальними закладами на підтримку останнього номерного альбому «20 кроків», що побачив світ трохи менше півроку тому та про який ми вже згадували на «Нотатках».

«Ми дякуємо за гостинність під час наших подорожей студентам Чернівців, Кам’янця-Подільського, Івано-Франківська, Житомира, Запоріжжя, Білої Церкви та Дніпра, і бажаємо їм успіхів у подальшому навчанні! А у якості невеличкого подарунку презентуємо наше нове відео», – написали у соціальних мережах музиканти.

Варто додати, що свої вояжі учбовими закладами України гурт «Очеретяний Кіт» планує продовжити вже зовсім скоро, тож очікуйте музикантів у ваших ВУЗах орієнтовно з кінця поточної осені.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *