Очеретяний Кіт – Ой, посеред двору
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Очеретяний Кіт – Ой, посеред двору… (Кліп)

Ще одне музичне поздоровлення з новорічними та різдвяними святами підготували для українських меломанів музиканти вінницького гурту «Очеретяний кіт». Днями учасники колективу презентували загалу свою нову святкову відеороботу «Ой посеред двору…», автором та режисером якої виступив Олег Усатюк. Щодо самої аудіодоріжки, то її записували на київській студії звукозапису Crystal Sound під керівництвом звукорежисера Сергія Тягнирядна.

Зйомки різдвяного музичного ролику відбувалися у затишній хаті мазанці в селі Демидівка Жмеринського р-ну, яка є справжнісінькою творчою лабораторією гурту «Очеретяний кіт». У знімальному процесі брали участь друзі та інші беззаперечно близькі для музикантів люди.

«Очеретяна Родина щиро вітає всіх із прийдешніми святами! Хочеться побажати вам родинного затишку, а також усім нам справжнього Миру і Добра! Величезна вдячність усім, хто впродовж 2015 року різними способами нам допомагав, підтримував, надихав та постійно дарував тепло і віру!» – привітали слухачів на сторінках соціальних мереж вінничани.

Заводячи мову про подальші творчі плани на майбутнє, учасники гурту «Очеретяний кіт» розповіли нашому сайту, що наразі музиканти працюють над своїм майбутнім повноформатним альбомом, до якого увійдуть як народні, так і авторські пісні.

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Nataliya says:

    Дякую хлопцям. Дуже гарна ностальгійно-мелодійно-душевна пісня. Налаштовує на святковий настрій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *