Очеретяний кіт – 20 Кроків
Етно та фольк, Матеріали, Популярна музика, Релізи

Очеретяний кіт – 20 Кроків (Альбом)

Легендарний український фолк-рок гурт «Очеретяний Кіт» святкує свій ювілей! Ви тільки уявіть собі, вже цілих двадцять років музиканти тішать вітчизняних меломанів своєю особливою музикою в жартівливому стилі «маза-хата-рок», назва якого, як напевно дехто встиг грішним ділом подумати, походить зовсім не від американської лайки, а від подільської хати-мазанки, де «Коти» працюють, творять та надихаються.

Отже, презентуємо до вашої уваги новий альбом вінницького гурту «Очеретяний Кіт» із символічною назвою «20 кроків». До свіжої платівки увійшло 14 авторських композицій, детальна історія створення кожної з яких очікує вас на диску. Так, ви правильно зрозуміли, такий особливий ювілейний альбом було видано в особливому форматі – це своєрідна міні-книга, яку наповнено змістовними есе-розповідями про кожну представлену пісню. Окрім фізичного компакту, підтримати гурт та офіційно придбати альбом можна буде зовсім скоро за допомогою сервісів купівлі ліцензійного контенту.

«Щонайголовніше, протягом цих 20 років нам вдалося зберегти психологічну цілісність, ми стали значно ближчими за цей час, практично родичами. Ну але, звісно, раніше ми могли разом грати цілими днями, а зараз це вже відбувається набагато рідше – на окремо виділених репетиціях, вечірках, концертах, тощо. Проте нам дійсно подобається те, що ми робимо, ми є фанатами музики», – розповів лідер «Очеретяного Кота» Роман Кріль.

Наразі, відігравши нещодавно два презентаційні концерти у столиці, «Очеретяний Кіт» вирушають у тур містами України на підтримку матеріалу свого нового альбому «20 кроків». Слідкуйте за розкладом виступів та додатковими анонсами у соціальних мережах, та не забувайте ознайомлюватися зі свіжим релізом за посиланням нижче.

Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *