Обійми Дощу – Сон
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Обійми Дощу – Сон (Альбом)

Чудовий саундтрек для прохолодної пори пізньої осені, тривалістю аж у сімдесят із гаком хвилин, підготували для меломанів учасники столичного гурту «Обійми Дощу». Дана порція музичної меланхолії та філософії – новий студійний альбом команди під назвою «Сон», реліз якого відбувся сьогодні, 17 листопада 2017 року.

Це їх дебютний альбом «Елегія» (2009) Святослав Вакарчук колись охрестив «дорослою та самобутньою музикою», а тепер, після восьмирічних творчих пошуків, музиканти нарешті підготували для всіх поціновувачів поетичної рок-музики другу одинадцятитрекову добірку авторських напрацювань. Зауважимо, що над свіжою платівкою «Сон» працювало одразу десять звукоінженерів на семи різних студіях звукозапису, а зведенням записаного матеріалу займався британський музикант та саунд-продюсер Брюс Сурд.

«Пісні з альбому – це розповідь про боротьбу та труднощі, з якими стикається людина в сьогоденному урбаністичному та глобалізованому світі, про подорож від найнижчої точки падіння до вільного польоту, від смерті до переродження. «Сон» – це метафора життя, в яке не віриш до кінця, сприймаєш як ілюзію… Але, “прокинувшись від нього, ніколи не заснути знов”», – коментують новинку «Обійми Дощу».

Понад двісті годин студійної роботи чудово демонструють ту кількість зусиль, яку «Обійми Дощу» витратили на те, щоб якнайкраще продемонструвати світу свій «Сон». Але, не зважаючи на всі ці вражаючі цифри, свою платівку музиканти виклали не тільки для купівлі на спеціалізованих сервісах, але і для абсолютно вільного завантаження. Натоміть команда просить слухачів допомогти їм бути почутими, поділившись альбомом у соціальних мережах, порекомендувавши його друзям, написавши відгук від почутого, тощо.

Українська музика: Обійми Дощу – Сон

Завантажити
iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. folker says:

    Довгоочікууваний! Нарешті!

  2. Ілько із Запоріжжя says:

    Дякую. Для тих, хто думає головою. Потужний альбом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *