Обійми Дощу – Крила
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Обійми Дощу – Крила (Сингл)

Понад 8 років минуло з моменту видання дебютного альбому гурту «Обійми Дощу», і от, сьогодні, 5 жовтня 2017 року, світ побачив перший сингл із його наступника. Сьогодні команда починає відкривати таємницю майбутньої платівки, представивши перший сингл — 10-хвилинну пісню-подорож «Крила».

Композиція почала народжуватись наприкінці 2012 року — в один з переломних моментів у житті фронтмена гурту Володимира, коли він вперше почав активно подорожувати за межами країни, захоплюватися спортивними хобі і фізичним розвитком, якому раніше ніколи не приділяв уваги, пішов з насидженого місця роботи, на якому провів 6 років — більшість свого дорослого життя на той момент. І загалом почав осягати, скільки і у світі навколо, і всередині самого себе є недосліджених глибин, скільки прекрасного ми собі не дозволяємо відкривати через страх змін, наскільки боїмося вийти зі звичного, буденного життя, щоб дати поштовх своєму розвитку.

«Пісня «Крила» закликає відкинути страх невідомого і відважно крокувати вперед, за межі зони комфорту та щоденної рутини, навіть у самі важкі моменти життя. Це один з основних посилів майбутнього альбому, об’єднаного єдиною концепцією. Музично пісня повільно набувала своєї фінальної форми упродовж багатьох років – партія акустичної гітари і текст з’явились 5 років тому, але, наприклад, струнні аранжування і партії флейти були написані за тиждень до запису у студії цього літа», – розповів нам вокаліст «Обіймів Дощу».

Наостанок зазначимо, що наразі згаданий альбом активно готується до оприлюднення (дата релізу – 17 листопада), набуваючи остаточної форми у руках знаного спеціаліста Брюса Сурда (Bruce Soord).

Українська музика: Обійми Дощу – Крила

Google Play


Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Володимир says:

    Так, даний “сингл” став несподіванкою. Подвійною. Перше це власне поява пісні в інтернет-просторі, а друге – тривалість композиції.
    Зауваження. Після дебютного альбому вже виходив сингл Світанок. Тож даний сингл не перший.

  2. Сергій says:

    Мається на увазі перший сингл майбутнього альбому, а не взагалі. Якщо взагалі, то так, це другий сингл в дискографії гурту)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *