O.TORVALD & Юлія Юріна
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

O.TORVALD & Юлія Юріна – Роздягни мене (Кліп)

O.Torvald презентували дуетний провокаційний кліп з учасницею гурту YUKO Юлею Юріною під назвою «Роздягни мене». Зауважимо, що цей трек вперше наживо почули відвідувачі цьогорічного Atlas Weekend, де спільний виступ артистів неочікувано закінчився поцілунком Жені Галича та Юлії Юріної. Це, звісно, викликало жваве обговорення серед шанувальників артистів, які з нетерпінням чекали на прем’єру офіційного відео.

До слова, у Жені є дружина, а у Юлі чоловік. «Особисте життя – це особисте життя, а сценічний образ – це зовсім інше. Нам пощастило, адже наші другі половинки дуже адекватні і завжди розуміють, коли щось робиться заради шоу, а коли насправді», – кажуть музиканти.

Режисером відео «Роздягни мене» виступив Артур Дельта, знаний завдяки своїм роботам для alyona alyona. У кадрі багато неону, літри фарби, а також традиційне трощіння інструментів.

«Так сталося, що ми з Женею давно товаришуємо. І ось, два місяці тому він мені подзвонив і каже, що, мовляв, був тільки що в душі, і в нього народилася крута пісня, яку він хотів би зробити разом. Я приїхала до студії, але коли він мені вперше показав цей трек – я була в повному жаху і запропонувала переписати слова. Ми прописали мій приспів, доробили текст Жені, трохи пізніше створили аранжування. Пісня вийшла не схожою ні на творчість O.Torvald, ні на репертуар Yuko. Це така колаборація, де ми спробували дещо нове», – коментує Юлія Юріна.

O.TORVALD & Юлія Юріна

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *