O.Torvald – Вирвана
Кліпи, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

O.Torvald – Вирвана (Сингл + Lyric відео)

Сьогодні, 1 серпня 2016 року, у перший день останнього літнього місяця, світ побачив новий трек від музикантів гурту O.Torvald під назвою «Вирвана». Зазначимо, що ця пісня стала другим офіційно оприлюдненим синглом з майбутнього альбому «#Нашілюдивсюди», слідом за попередньою однойменною композицією, про яку ми вже згадували на сторінках ресурсу близько місяця тому. Робота над «Вирваною», так само як і над попереднім твором, проходила спільно із білоруським саунд-продюсером та музикантом гурту NUTEKI Кіріллом Матюшенко.

Цікаво, що нова пісня O.Torvald неприховано націлена на жіночу аудиторію. Ось як прокоментував новинку лідер гурту Женя Галич: «Дівчата, коли ви будете слухати цей трек, обов’язково варто лишитися наодинці, закрити очі і відчути справжні бажання. Не стримуйте себе». Слова свіжої композиції фронтмен «О.Торвальд» написав власноруч, а на музику їх було покладено за допомоги гітариста та бек-вокаліста Дениса Мізюка. Додамо, що трек розповсюджується у мережі на вільній основі, адже з офіційної сторінки команди на SoundCloud ви можете його вільно завантажити у найкращій Lossless якості.

Реліз нового студійного альбому O.Torvald, до якого увійдуть пісні «Вирвана» та «#Нашілюдивсюди», заплановано вже на 1 вересня 2016 року, а наприкінці вересня музиканти вирушать у великий тур на його підтримку, що триватиме три місяці та охопить 24 міста нашої країни. Слідкуйте за анонсами!

українська музика

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *