O.Torvald - Все Це Знову
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

O.Torvald – Все Це Знову (Сингл)

Музиканти O.Torvald записали нову україномовну версію власної пісні «Это Все» з останнього номерного альбому під назвою «Ти Є». Композицію «Все Це Знову» учасники гурту оприлюднили в Інтернеті сьогодні, 16 квітня.

Для роботи над новою-старою піснею було запрошено молоду письменницю та кінорежисерку Iрину Цілик, яка зробила вільний художній переклад російськомовного тексту, робота над яким, за її словами, складалася доволі легко та з цікавістю. «Раніше мені ніколи не доводилося робити поетичних перекладів або ж адаптацій вже існуючих пісень іншими мовами. Тим цікавіше було завдання – зберегти, з одного боку, настрій, посил та яскраво виражений «чоловічий голос» О.Torvald, а з іншого – уникнути прямолінійного калькування й зробити самостійний текст. Ця пісня пішла мені якось дуже легко, на одному видиху», – розповіла вона.

Запис пісні «Все Це Знову» відбувався на столичній студії «Бобіна», де також проходила вся робота над вищезгаданим альбомом «Ти Є». Продюсував запис альбому та україномовної пісні лідер відомого гурту «Бумбокс» Андрій Хливнюк, який розповів, що досить легко працювати над релізом було не тільки Ірині, а і всій музичній команді O.Torvald. За його словами, на перших двох студійних дублях хлопці «пристрілювались», а вже з третього одразу записали готову композицію.

Лідер О.Torvald Женя Галич підкреслив, що вони не просто перезаписали стару пісню, а зробили її другу повноцінну версію. «Україномовний варіант пісні «Все Це Знову» дуже важливий. Тепер слухачі зможуть самостійно обирати – слухати їм російську чи українську версію», – зазначив він.

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/201038926″ params=”auto_play=false&hide_related=false&show_comments=false&show_user=true&show_reposts=false&visual=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Ілля says:

    Українською набагато краще. Дякую!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *