O.Torvald - Ти Є
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

O.Torvald – Ти Є (Альбом)

Новий довгоочікуваний альбом «Ти є» від київських рокерів O.Torvald днями з’явився в мережі Інтернет. При чому схоже, що самі музиканти до цього аж ніяк не причетні. Ще до дати офіційного старту продажу платівки, сам реліз був доступним для завантаження на одному з українських файлообмінників, і відповідно одразу ж розлетівся мережею. Проте пам’ятайте, якщо вам сподобався новий музичний матеріал від хлопів з O.Torvald, обов’язково придбайте альбом на iTunes та аналогічних офіційних ресурсах, де вже зараз можна залишити попереднє замовлення на платівку. Купуйте офіційний електронний контент, фізичні компакт-диски, мерч гурту та приходьте на концерти, адже всім цим ви робите внесок у розвиток сучасної української музики.

Щодо самого вмісту альбому «Ти є», одразу ж варто відмітити деякі зміни у порівнянні з двома попередніми платівками. Музика O.Torvald стала більш різнобічною та експериментальною, про що говорили й самі хлопці: «Для всіх нас цей диск був справжнім експериментом, який, до речі, ще не закінчено. Коли ми прийшли до студії, у нас не було жодної готової композиції. Грали просто під час сесій і відразу записували те, що вийшло. Наразі мені подобається все, що є в альбомі, але в той же час я його буквально терпіти не можу. Адже ми працювали над ним у студії довгі чотири місяці і всі ці треки я вивчив до частки секунди – пам’ятаю де і коли має вступити кожен інструмент», – розповів фронтмен гурту Женя Галич.

Саунд-продюсером нового альбому виступив не хто інший, як лідер гурту «Бумбокс» Андрій Хливнюк. «В українській музиці з’явилася ще одна платівка, яку я особисто рекомендував би послухати кожному. Адже це нова, дійсно класна та цікава українська рок-музика», – зазначив він.

«Він втручався в тексти, різав фрагменти музики, міняв аранжування — для нас прийняти це було досить складно. Але в результаті він почув нас, і мені зараз дуже подобається те, що вийшло у підсумку. Напружені записи тривали чотири місяці і, як наслідок, первісна концепція платівки зазнала кардинальних змін. Гадаю, вам сподобається», – поділився враженнями від спільної роботи із Андрієм Євген Галич.

Записували новий альбом «Ти є» на відомій столичній студії «Бобіна». «Перший раз приїхавши на студію, ми одразу ж перейнялися її енергетикою і атмосферою. Ми включилися і почалося… Дякуємо Бобу і Максу зі студії за кач, треш, угар і величезне бажання створити дійсно крутий альбом. «Ти є» таким і вийшов», – розповіли музиканти O.Torvald.

Завершаючі акорди дизайнерського оформлення платівки взяв на себе ді-джей O.Torvald – Polarnik.

Окрім того не забувайте, що музиканти планують масштабний тур на підтримку нового матеріалу. Слідкуйте за датами та анонсами концертів колективу на офіційних сторінках ВКонтакті та Фейсбуці.

Завантажити
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *