O.Torvald – Там де я
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

O.Torvald – Там де я (Кліп)

Сьогодні, 3 лютого 2015 р. відбулася офіційна прем’єра нового відео від O.Torvald на пісню «Там де я», яке музиканти вирішили присвятити їхньому хорошому другу та видатному українському музиканту Андрію Кузьменко.

«Ком у горлі. Повірити не можу, як же ж так…– ділиться важкими переживаннями фронтмен O.Torvald Женя Галич. – Згадую все. У 1999 році в Полтаві ми з Деном пролізли на концерт Скрябіна в Гор ДК. Пробралися в перший ряд і вдосталь розглядали інструменти, музикантів, Кузьму. У 2001 році на конкурсі в Полтаві ми виграли приз і вперше грали разом зі «Скрябіним» на одній сцені.
Познайомилися з Кузьмою ми дуже смішно: я страшно перед цим отруївся і була діарея в день концерту. Сиджу за лаштунками, скорчившись. Підходить Андрій і запитує, що мовляв і як зі мною? Я кажу: «Живіт болить», а він з усмішкою простягає кульок з сухарями і каже: «У мене срачка другий день … спробуй з мінералкою, має помочь». У 2004 у Полтаві на якомусь відбірковому Андрій сидів у журі. Після підійшов з Сергієм Кузіним і запропонував переїхати до Києва, типу там вже і клуби з фестами швидше підтягнуться. Залишив свій номер і сказав не кидати лабати, мовляв виходить добре у нас… У 2005 ми переїхали. Кузьма познайомив нас з величезною кількістю корисних і не дуже людей, постійно допомагав і щиро переживав за нас. У 2008 сказав, що альбом у нас говно: «Наживо валите набагато краще!» У 2010 я вперше побачив закордон завдяки йому. Ми погнали спочатку до Риги, потім до Берліна і відмінно потусуватися в Польщі. Пам’ятаю як в Берліні він мене п’яного з літака під руки витягав, при цьому заливався від сміху. Скільки разів він громив студію на М1, зривав наші ефіри анекдотами, після яких неможливо було заспокоїтись і перестати ржати. Одного разу перетнулися в готелі в Житомирі. O.Torvald грав там благодійний концерт, а «Скрябіни» їхали з якогось свого виступу. Дізнавшись, що ми збирали гроші одному хлопцю, Він дістав 1000 доларів і попросив передати. Ми півночі «говорили и курили» про несправедливість і взаємодопомогу…
Спогадів нахлинуло дуже багато, складно все зібрати в якийсь один зв’язний текст… Було багато фестивалів, спільних виступів і купа позитивних емоцій від кожного дзвінка і кожної зустрічі з тобою … Я вірю, що тобі там добре… Я буду дуже сумувати, друже …», – написав на своїй сторінці в соцмережі співак.

Із зйомками нового кліпу хлопцям з O.Torvald допомагав режисер Андрій Бояр з Moustache Cinema, який окрім своїх основних обов`язків також власноруч виготовив за десять днів усі декорації з картону. «У мене давно виникла ідея зняти кліп у колись щасливому і квітучому просторі, а нині, покинутому. Світ у бетонних коробках, які виявляються напрочуд крихкими. І я вирішив зробити декорації з картону. Картонне місто зайняло половину нашої квартири. Дружина звикла до декорацій у нашому будинку, кіт облюбував коробки для сну. І раптом ми зустрічаємося з Женею Галичем, він ставить мені пісню «Там де я». І я розумію – ось для чого я будував місто!» – розповів він.

Теґи: Українська музика, український рок, O.Torvald, Там де я, Кліп, відео, 2015

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *