O.Torvald – Сніг
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

O.Torvald – Сніг (Кліп)

Буквально декілька годин туму хлопці з O.Torvald спільно із режисером Кадімом Тарасовим (Chupacabra Production) презентували новий офіційний відеокліп на пісню «Сніг» з останнього студійного альбому гурту під назвою «Ти є». Ця робота стала 17 релізом відеографії колективу та вже четвертою екранізованою композицією зі згаданої платівки. До речі, Кадім Тарасов виступив не лише у ролі режисера ролика, а й виконав роботу художника-постановника, оператора та монтажера.

За словами Кадіма, свіжий ролик на пісню «Сніг» є достатньо неоднозначним з точки зору сюжетної лінії, тож кожен глядач зможе побачити у ньому якийсь особистий сенс та закладену ідею. Зокрема, у кліпі присутня достатньо велика кількість алегорій та натяків, серед яких – стародавні китайські традиції та ритуали: у фіналі двоє закоханих вчиняють особливий стародавній ритуал спільного самогубства-харакірі.

Лідер O.Torvald Женя Галич також закликав усіх глядачів придумувати свою власну сюжетну історію кліпу «Сніг» та зазначив, що весь гурт вчергове залишився дуже задоволеним спільною роботою з Кадімом Тарасовим. «Кадім – надзвичайно творча особистість, яка здатна генерувати креативні ідеї практично на ходу. Так сталося і цього разу – вже через два дні після перших обговорень нового відео ми приступили до зйомок», – зазначив фронтмен O.Torvald.

Окрім того, користуючись нагодою, він запросив усіх охочих на грандіозну столичну презентацію нового повноформатного альбому O.Torvald, яка відбудеться 15 жовтня 2016 року в концертному клубі Stereo Plaza.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *