O.TORVALD – Ненавиджу Вас Всіх
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

O.TORVALD – Ненавиджу Вас Всіх (Кліп)

Сьогодні відбулася прем’єра нового радикального кліпу гурту O.Torvald під назвою «Ненавиджу вас всіх». У ролику музиканти висловили своє ставлення до актуальних проблем людства, серед яких військові конфлікти, притиснення свободи слова, жорстоке поводження з тваринами, домашнє насильство, коронавірус, тощо. До слова, так сталося, що саме сьогодні було оголошено про перший випадок зараження коронавірусом в Україні.

Режисером-постановником кліпу виступила Лєра Добровольська, якій допомагав у знімальному процесі оператор-постановник Віктор Чорномиз. Окрім самих музикантів, у відео можна побачити кадри з архівів різних ЗМІ, що стосуються згаданих вище проблем.

Як зазначив у коментарі про новинку лідер команди Женя Галич, дуже часто люди стали не помічати проблем, які, станом на сьогоднішній день, не стосуються конкретно їх, роблячи вигляд, що все це відбувається десь далеко. І тому, за допомогою кліпу «Ненавиджу вас всіх», учасники O.Torvald мають на меті привернути увагу суспільства до глобальних проблем людства, змусити глядачів поглянути ширше.

Додамо, що нещодавно музиканти O.Torvald оголосили дати свого туру Україною, який розпочнеться восьмого березня Одесі. Квитки за наступним посиланням.

O.TORVALD – Ненавиджу Вас Всіх
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *