O.Torvald – Назовні
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

O.Torvald – Назовні (Кліп)

Кліп «Назовні» від гурту O.Torvald – продовження історії попередньої новинки «Два Нуль Один Вісім», про яку ми розповідали читачам «Нотаток» напередодні. За сюжетом, зібравшись разом, хлопці беруть гроші, наймають автобус, гримуються і їдуть… ні, не на гастролі, а у справжню в’язницю, звідки не без проблем визволяють тендітну дівчину.

Саме із цією дівчиною пов’язана ще одна цікавинка відео «Назовні» – презентація нової ударниці гурту на псевдо Hebi. «Ми зустрілися не випадково. Вона з’явилася в найпотрібніший момент. Крихітка на мільйон! Наш п’ятий елемент – Hebi», – йдеться у повідомленні гурту O.Torvald.

«Зйомки були у справжній в’язниці. Атмосфера там, м’яко кажучи, важка. У камері, в якій знімали сцену зі мною, стіни були розписані реальними ув’язненими», – коментує сама Hebi.

Для створення справжньої постапокаліптичної атмосфери знімальний процес проходив більш ніж на десяти різних локаціях, серед яких автозвалище, смітник, похоронне бюро і в’язниця. Режисером і автором ідеї обох новинок виступив став Artem Titeev.

«Я ніби був на екскурсії і з задоволенням спостерігав за згуртованої роботою знімальної команди і сам намагався не відставати. Коли був вільний від зйомок, гуляв по локаціях, особливо запам’яталася в’язниця і територія суворого режиму, моторошне місце зі своєю енергетикою. Дуже сподобалися актори масовки, все підібрано ніби для справжнього фільму і класно справлялися, це все видно по результату. Відмінний досвід, радий, що все вийшло», – додає басист O.Torvald Женя Ільїн.

Зауважимо, що наразі гурт працює над своєю новою повноформатною платівкою, яку обіцяє оприлюднити 19 жовтня.

O.Torvald – Назовні
Завантажити
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *