O.Torvald – #нашiлюдивсюди
Електронна музика, Кліпи, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

O.Torvald – #Нашiлюдивсюди (Сингл + кліп)

Поки більшість із нас сьогодні вночі солодко спала перед наступним робочим днем, музиканти гурту O.Torvald вирішили здивувати меломанів, страждаючих безсонням, своєю оновленою, або навіть доцільніше сказати, кардинально новою стилістикою. Ну а для того щоб максимально влучно продемонструвати загалу всі ці зміни, учасники колективу обрали свіжу композицію під назвою «#Нашілюдивсюди», яка, до речі, стане титульним треком майбутньої платівки команди. Згаданий трек з’явився у соціальних мережах сьогодні вночі, причому у компанії офіційного відеокліпу, знятого режисером Ross Lane, оператором Михайлом Мироненко та за допомоги продюсера Кирила Матюшенко. Зйомки ролику проходили на вулицях столиці, по яким музиканти роз`їжджали на рожевому каділаку, а також на концертному майданчику, розміщеному на одному з київських дахів по вулиці Січових Стрільців.

Отже, щодо нової стилістики. Сам Женя Галич м’яко назвав цю трансформацію виводом на перший план мелодики клавішних інструментів, а не звичних електрогітар. Що з цього вийшло чи, все ж таки, не вийшло, ви зможете оцінити самостійно, адже, як то кажуть, скільки людей – стільки і вражень. Зрештою, нові відео та пісня «#Нашілюдивсюди», одразу ж після появи у мережі викликали жвавий ажіотаж і чимало дискусій, що безперечно є надзвичайно позитивним та бажаним для авторів фактом.

Варто зазначити, що новий твір «#Нашілюдивсюди» є титульним треком майбутньої платівки O.Torvald не тільки формально, адже саме він став уособленням її загального стилістичного напрямку. «Після гітарних альбомів всі очікують, що наступний альбом O.Torvald буде ще важчим, щоб довести які вони, все ж таки, великі і знатні рокери. Але нам подобається дивувати, передбачувані кроки – це нудно. Це буде інша музика – суцільний позитив і ніяких сопливих страждань. Будуть танці, квіти, кохання та різнокольорові спалахи. Справжній музичний наркотик», – зазначив Женя Галич.

Нова платівка стане п’ятим студійним лонг-плей-релізом формації (не враховуючи акустичний диск) та побачить світ вже восени – її реліз заплановано на 1 вересня 2016 року. Ну а поки хлопці з O.Torvald обіцяють потроху готувати слухачів до її виходу, щомісяця презентуючи по одному її синглу. Слідкуйте за новинами!


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *