O.Torvald – #нашілюдивсюди (Альбом)
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

O.Torvald – #нашілюдивсюди (Альбом)

Фани O.Torvald, які надзвичайно чекали на прихід першого дня осені через реліз нового студійного альбому своїх улюбленців, таки отримали бажане! Свіжий повноформатний лонг-плей команди, що отримав назву «#нашілюдивсюди», сьогодні вночі з’явився на офіційній сторінці O.Torvald ВКонтакті у рамках ексклюзивної прем’єри у цій соціальній мережі. Платівка вмістила у себе into-трек, основну частину з семи треків, а також три додаткових бонус-треки. Проте зважайте на те, що це є саме інтернет-версією альбому, а вже його розширена DeLux-варіація з ще декількома додатковими треками, буде доступною для купівлі через онлайн-сервіси вже з 10 вересня.

«Що стане з O.Torvald вже за декілька років, я навіть уявити собі не можу, тому що, якби мені раніше хтось сказав, що ми запишемо такий експериментальний альбом як «#нашілюдивсюди» і будемо збирати таку кількість людей, я б не повірив. Але те, що ми написали – це те, якими ми є зараз. Ми вирішили не брехати, а чи сприймуть цю чесність у новому звучанні люди – це питання. Для мене єдиним показником є кількість людей на концертах і ті люди, що співають твої пісні », – розповів в одному зі своїх останніх інтерв’ю фронтмен O.Torvald Женя Галич.

Саунд-продюсером альбому «#нашілюдивсюди» виступив Кирило (Mickey) Матюшенко, запис матеріалу відбувався на власній Otorvald Studio. Нагадаємо, що вже з 29 вересня команда вирушить у великий концертний тур на підтримку своєї п’ятої за ліком платівки, який розпочнеться великим виступом в Кривому Розі. Слідкуйте за анонсами!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *