O.Torvald на Zaxidfest 2015
Живі виступи, Матеріали, Рок та альтернатива

O.Torvald на Zaxidfest 2015 (Відео)

Ми продовжуємо разом з вами пригадувати фестивальне літо 2015 року, що стало можливим завдяки команді львівського телеканалу ZIK та їхній професійній аудіо та відео зйомці на #Zaxidfest 2015. Кілька днів тому ми вже презентували вам відео цьогорічних виступів на фесті Гайдамаків, ВВ, Тартака та Скрябіна, а зараз прийшов час для оприлюднення відеоверсії концерту вчорашніх іменинників з O.Torvald.

Сайт «Нотатки про українську музику» приєднується до численних привітань, адресованих музикантам O.Torvald, адже вчора, 4 листопада 2015 року, вони відсвяткували поважний ювілей – десятиріччя своєї творчої діяльності. Бажаємо хлопцям не зупинятися на досягнутому і з завидною регулярністю поповнювати свій творчий доробок, який, на хвилинку, вже зараз вміщає у себе п’ять повноформатних альбомів, один EP-реліз, безліч синглів та цілих сімнадцять відеокліпів, останній з яких було представлено широкому загалу зовсім нещодавно.

Окрім того, відеографія O.Torvald незабаром поповниться ще одним цікавим артефактом – художнім фільмом під назвою «Довгі хвилі». Це історія кохання, втілена у життя режисером Анастасією Совяк-Круковською, в якій використано чимало пісень O.Torvald у якості саундтреків, а прототипом головного героя є лідер гурту Женя Галич. Додамо, що головну роль стрічки виконав Остап Ступка. Чекайте на прем’єру!

Теґи: O.Torvald

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *