O.Torvald – Мій сум / Пульс
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

O.Torvald – Мій сум / Пульс (Сингли)

Новорічний реліз двох не новорічних пісень від O.Torvald: музиканти оприлюднили у мережі сингли «Мій сум» та «Пульс», створені за підтримки Українського культурного фонду.

За словами учасників O.Torvald, за допомогою нових пісень вони хотіли зробити святковий презент своїм прихильникам. І не важливо, що за настроєм треки «Мій сум» та «Пульс» не новорічні, а скоріше ліричні роботи. Музиканти зазначили, що у минулому 2020 році багато хто відчував безвихідь, сум, розгубленість, тощо. Тому з часом ми навчилися виокремлювати для себе насправді важливі речі, а також людей, яких дійсно прагнемо бачити поруч. Як розповів Женя Галич, всі ці роздуми покладені в основу нових композицій, але не зважаючи на відверту меланхолійність цих робіт, у їхньому звучанні було збережені гучні гітари та важкі барабани.

Авторами треків виступили Женя Галич та Костянтин Пуга. Пісні вже доступні для вільного ознайомлення у мережі, а трохи пізніше їх можна буде придбати на музичних платформах, підтримавши тим самим гурт.

«Новорічний дроп не новорічних пісень. А ти вже встиг послухати?» – запитують у меломанів учасники O.Torvald.

O.Torvald – Мій сум
O.Torvald – Пульс

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *