O.Torvald – Ліхтарі
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

O.Torvald – Ліхтарі (Кліп)

Гурт O.Torvald продемонстрував обіцяний мінімалістичний кліп «Ліхтарі» з останньої студійної платівки «Бісайди», при чому зробив це так, що одразу ж потрапив до Книги рекордів України. Але про все по черзі.

Зйомки свіжої відеороботи проходили у Києві, в одному зі знімальних павільйонів на Подолі, куди було спеціально привезено з Одеси декілька великих світлових конструкцій та купу піротехніки. Режисером кліпу стала Анастасія Ковальчук (HOLST Films), а оператором-постановником виступив Олексій Милокост.

«Ми хотіли створити просте і стильне відео, поставивши на перший план пісню, яка тут відіграє надважливу роль. Цей кліп більше демонстративний, але, думаю, у нас все вийшло дуже круто. Мені особливо приємно було працювати з цією піснею, адже вона про всіх фанів гурту O.Torvald. Коли тривала підготовка до зйомок, я сама стала свідком того, як хлопці допомагали одному своєму прихильнику, який знаходився у скрутному становищі та потребував помочі. Ця історія не має жодного відношення ні до преси, ні до медіа, а просто показує важливість прихильників для музикантів – вони знають, про що вони співають, вони знають, для кого це роблять», – каже режисерка.

Цікаво, що прем’єра кліпу відбулася не де-небудь, а на фасаді торгівельного центру Gulliver, який і виявився рекордним для України медіа-простором, площею у 17 000 квадратних метрів. Музиканти щиро дякують адміністрації ТЦ за їхнє сприяння та підтримку такої дуже сміливої ідеї.

«Одного разу, стоячи на сцені фестивалю і помічаючи, як перед нами запалюються сотні тисяч вогників, нам дуже захотілося написати цю пісню. Композиція «Ліхтарі» – це присвята нашим шанувальникам, усім тим маленьким вогникам, які знаходять один одного в темряві і роблять світ кращим. Режисер кліпу, Настя, ти просто чарівна, дякую тобі за те, що ти втримала у кадрі п’ятьох пацанів, які постійно на все скаржилися і хотіли їхати додому чи пити пиво. Дякую тобі, я думаю, що саме з цієї роботи почнеться нова історія наших відеоробіт та нова історія гурту O.Torvald в цілому», – коментує лідер гурту Женя Галич.

Українська музика: O.Torvald – Ліхтарі

Google Play
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *