O.Torvald – LV
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

O.Torvald – L.V. (Відео)

«Я дуже скучив, друже», – символічно звернувся до Андрія Кузьменка лідер гурту O.Torvald Євген Галич, презентуючи у мережі власний кавер на пісню L.V. з репертуару ранішнього «Скрябіна». Як відомо, у серпні поточного року Андрію мало би виповнитися 49 років, але відомий співак та шоумен, на жаль, так і не зміг запросити нікого на своє передювілейне свято. Втім, теплі слова та подарунки від шанувальників, друзів та колег, у тому числі й музичні, Кузьма, звісно, отримав.

Якщо говорити про пісню L.V., то одразу ж варто відмітити, що цей трек народився на самісінькому початку творчого шляху гурту «Скрябін», у далекому 1989 році, та мав початково потрапити до так і не виданої через брак коштів платівки «Чуєш біль», отримавши натомість своє місце у трек-листі альбому Kazky (1997). Кажуть, що L.V. – ініціали близької подруги Андрія Кузьменка, яка трагічно пішла з життя. І хоча альбом «Чуєш біль» не було офіційно надруковано, декілька десятків власноруч записаних аудіо-касет розійшлися поміж друзів гурту. Певна кількість пісень дебютника, що так і не вдався, була з часом перезаписана в оновлених варіаціях, але більша частина його музичного матеріалу так і лишилася невідомою українському слухачу.

За словами лідера O.Torvald Євгена Галича, дану композицію було обрано для кавер-роботи не випадково, адже саме неї Женя завжди хотів виконувати разом із Кузьмою, так і не наважившись запропонувати йому подібну співпрацю. Він неодноразово зазначав у власних інтерв’ю, що саме ця пісня багато у чому вплинула на становлення його власного музичного світогляду та формування відповідного творчого напрямку колективу O.Torvald. І от, тепер, вже після загибелі Кузьми, L.V. потрапить до майбутнього міні-альбому полтавсько-київської формації, реліз якого очікується восени 2017 року.

Додамо, що прем’єру пісні O.Torvald доповнили мінімалістичним відео, знятим відеореєстратором за один вечір, під час авто-мандрівки музикантів столичними вуличками.

Українська музика: O.Torvald – L.V.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *