O.Torvald – Крик
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

O.Torvald – Крик (Кліп)

O.torvald презентують сімнадцятий (!) кліп своєї відеографії, яким став відзнятий режисером Володимиром Лєртом ролик до пісні «Крик» з альбому «Ти Є». Зазначимо, що дві пісні зі згаданої платівки раніше вже отримували свій відеосупровід – про кліпи до треків «Все з початку» та «Там де я» ми свого часу вже згадували на нашому сайті.

Знімали свій новий соціально спрямований кліп хлопці з O.Torvald у київському Інституті автоматики на Татарці, витративши на зйомки близько шістнадцяти годин. До знімального процесу було залучено понад чотириста чоловік з різних куточків України, зібрати яких в одному місці неабияк допоміг фан-клуб O.Torvald.

За словами лідера гурту Жені Галича, музиканти очікували побачити на майданчику 10 вересня близько двох сотень небайдужих прихильників, а в результаті отримали вражаючу вдвічі більшу цифру. Кожен з учасників гурту висловлює щиру подяку всім тим, хто долучився до зйомок кліпу «Крик», та допоміг музикантам і знімальній групі на повну реалізувати у кадрі всі їхні творчі задуми.

«У цьому кліпі ми прагнули апелювати до соціуму. У певній мірі він про кожного з нас і про те, що діється довкола. Про те, наскільки люди можуть бути збайдужілими та апатичними. Загалом «Крик» – це одна з найсерйозніших і найбільш вдумливих композицій альбому», – розповів вокаліст O.Torvald.

«Кожен з учасників O.Torvald насправді любить свою аудиторію і на зйомках «Крику» ми змогли впевнитись, що ці почуття дійсно взаємні. Мені подобається працювати з ними, адже вони, так само як і я, не терплять будь-яких заборон у творчості», – зазначив режисер.

Теґи: O.Torvald, Крик

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *