O.Torvald - Голосові
Кліпи, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

O.Torvald – Голосові (EP + відео)

Міні-альбом «Голосові» від O.Torvald – це серія голосових повідомлень військових, записаних під час боїв в Бахмуті весною 2023 року, та завершальна однойменна пісня.

Усі три аудіозаписи є справжніми розмовами військових, з якими лідер гурту Женя Галич проходив військову службу, а дозвіл на оприлюднення цих матеріалів видано особисто командиром батальйону. Їх було записано під час реальних боїв. Вони демонструють жорстку фронтову реальність.

O.Torvald - Голосові

Женя Галич: «Друзі, всім привіт, зараз ви можете послухати наш новий ЕР «Голосові», але, щоб краще його зрозуміти, мені хотілося б, що б ви послухали цей реліз із першого треку і до останнього, по черзі. Тоді сприйняття буде саме таким, як має бути.

Ми презентували ЕР «Голосові», але там лише одна пісня. Ще три аудіодоріжки – це аудіоповідомлення, які записав мій підрозділ у Бахмуті. Я не міг оминути цю сторону життя у творчій діяльності, але хотів це зробити максимально відверто та чесно. Розказати тільки про те, що сам пережив. Війна позбавлена романтики, за кожен сантиметр звільнених територій сплачено життями.

Я дуже хочу, щоб ніхто не забував, якою ціною нам дається перемога та якою ціною дається свобода… Весь цей реліз я хочу присвятити своїм загиблим побратимам зі 135-го окремого батальйону й усім загиблим воїнам, які поклали своє життя за незалежність та свободу нашої країни. Слава Україні. Вічна пам’ять. Ви завжди в строю, хлопці».

EP «Голосові» від O.Torvald вже доступне на всіх стрімінгових платформах.

O.Torvald – Голосові (EP)

Відео до титульного треку було зняте у столичному закладі Barman dictat. Музиканти щиро вдячні Лізі Углач («Структура Щастя») за те, що стала частинкою цього ролика.

O.Torvald – Голосові (Відео)

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *