O.TORVALD – Дихай
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

O.TORVALD – Дихай (Кліп)

Музичний колектив O.Torvald після творчої паузи повернувся з новим треком «Дихай»: це перший реліз гурту за два роки.

Разом із піснею у мережі також було оприлюднено кліп до неї. Сюжет відео – це метафора того емоційного стану, коли людину накривають емоції, вона починає в них тонути, їй бракує повітря, і накриває відчуття повної безвиході.

«Ми довго нічого не писали і не випускали, в першу чергу через початок повномасштабної війни, і ми взагалі не розуміли, як будувати життя далі, не кажучи вже про музичну діяльність. Але наразі емоцій накопичилось і ми хотіли їх спрямувати у творчість. «Дихай» – це результат важких ночей, коли тебе накриває тривожність, депресивні думки та панічні атаки. 24 лютого змінило кожного з нас: і військових і цивільних», – каже Женя Галич.

Над кліпом працювали учасники продакшну Adjè. Режисура: Женя Головатенко та Женя Красуля.

Микита Кукоба. Екзекьютів продюсер Adjè: «Для нашої команди колаборація з O.Torvald це абсолютний метч. Коли так стається будь який, навіть на перший погляд неможливий виклик втілюється. В процесі розробки проекту, режисерами було запропоновано розширити концепцію та побудувати справжню реанімаційну кімнату у великому відкритому басейні, повільно затоплюючи його із пожежного гідранту. Чом би й ні. Гарна ідея руйнує будь-які перешкоди».

O.TORVALD – Дихай

Женя Головатенко. Режисер: «Сподіваюсь, кожен зачепиться у цій історії за щось своє. Тут і вода не вода, надайте їй сенсу якого забажаєте. Для когось це взагалі буде історія про медсестру, що переживає перше потрясіння і відчуває зв’язок з головним героєм. А для когось це про зустріч зі старою. А насправді це все разом, і як в будь якому пристойному кіно, образів закладено багато, забирайте які хочете і збирайте їх у свою версію подій і сенси.

Один наш друг, коли побачив драфтовий монтаж, сказав: “я ніби повернувся додому з універу, увімкнув MTV і там у рок гуртів знову класні кліпи.” Оце для мене потужна рецензія».

Женя Красуля. Режисер: «Я дуже хочу відмітити витримку Галича. Вночі було 6 градусів, а температура води з гідранту, що заливала декорацію — ще менша. Жека тримався, лежачи в тоненькому лікарняному халаті на ліжку протягом 8 годин, а його раз разом обливаю тою крижаною водою. Як і акторка Анічка, що без роздумів впала у воду, коли треба було. Загалом, це такий проєкт, де абсолютно кожного хочеться відзначити, це неймовірна робота більше ніж п’ятидесяти людей, величезна шана й подяка кожному».

O.TORVALD – Дихай
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *