O.Torvald – Два Нуль Один Вісім
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

O.Torvald – Два Нуль Один Вісім (Кліп)

Новина сьогоднішнього дня – офіційне повернення «до справи» після тривалої паузи хлопців з O.Torvald. При чому повертаються музиканти не з пустими руками, а з новою піснею «Два Нуль Один Вісім» та офіційним кліпом до неї, який зняв режисер Artem Titeev.

Кліп «Два Нуль Один Вісім» — це імпровізація на тему життя музикантів колективу під час річної перерви. Сама композиція є дуже важливою та особистісною для Євгена Галича, адже її він присвятив своєму батьку, якого нещодавно втратив.

«Друзі, 2018 рік був найскладнішим в моєму житті. Я дуже хотів би прокинутися і зрозуміти, що все це був лише сон. Але це не сон. Я не міг писати, мене нудило від всього, що ми робимо. Я хотів знайти слова, мелодії, я зловживав, хотів все кинути, я повільно стухав. Як тільки я набирав повітря, хтось знову тягнув за ноги на дно. Спасибі всім людям, які були поруч і знайшли потрібні слова підтримки, не дали зійти з розуму. Я буду пам’ятати це все життя. Ми повертаємося. Все, що буде далі дуже важливо для мене. Важливо для всіх нас. Дякую всій моїй команді за віру і підтримку, за нереальні терміни, понад силу і під час виконані завдання! Ви нереально круті. Ми O.Torvald. Ми тут не випадково. Буде голосно. Ми тут надовго. … Папа, я люблю тебе», – пише в Instagram фронтмен O.Torvald Женя Галич.

Нагадаємо, що гурт нічого не презентував і не давав концертів цілий рік. Зараз команда O.Torvald активно працює над новим альбомом, презентація якого відбудеться запланована на жовтень поточного року.

O.Torvald – Два Нуль Один Вісім
O.Torvald y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. олег says:

    They come back just bomberly! Молодці! Все буде РОК!)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *