O.Torvald – Diller Kaifu
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

O.Torvald – Diller Kaifu (Альбом)

O.TORVALD поділилися довгоочікуваним альбомом Diller Kaifu! Свіжа платівка складається з двох концептуальних частин, які відрізняються поміж собою закладеними емоціями, формою подачі матеріалу та нервом. Кожна частина вмістила у себе по вісім нових композицій.

«Ми йшли до цього альбому досить довгий час і, врешті-решт, маємо нагоду поділитися цією платівкою із вами. Цей реліз складається з двох частин не випадково. Перша – зухвала, нервова, драйвова, це своєрідний виклик і протест. А друга – навпаки, ніжна і лірична. Але обидві частини Diller Kaifu є максимально щирими і відвертими. Ми хочемо подякувати всім тим, хто допомагав нам у створенні цієї платівки. Тим, хто критикував нас і підтримував, хто надихав нас, хто приїздив до студії і щиро казав що круто, а що не дуже :) Тепер у всіх вас є особистий дилер кайфу», – коментує фронтмен O.TORVALD Женя Галич.

Зауважимо, що влітку цього року музиканти O.TORVALD працювали над матеріалом для платівки Diller Kaifu у заміському будинку, сховавшись там від буденності та зовнішніх подразників. Саме там музикантами вдалося максимально сконцентруватися на творчості, в наслідок чого було написано чимало демок пісень, а також декілька повноцінних композицій.

Наразі вже відомо про перші чотири концерти живої презентації «Дилера кайфу», які відбудуться у Харкові (28 листопада), Дніпрі (29 листопада), Києві (5 грудня) та Львові (14 грудня). Квитки вже у продажі!

O.Torvald – Diller Kaifu
Частина 1
Частина 2
Підтримати «Нотатки»
Частина 1
Частина 2

Вам також має сподобатись...

4 коментаря

 1. Іван says:

  O.Torvald вогонь! Перша частина альбому взагалі чьотко зайшла!

 2. Юрій says:

  Дуже потужно. Дуже сміливо. І тому це ох*енно. І ще це реально класна музика. І по саунду вишка до речі. Дуже добре коли такі альбоми виходять – як ковток свіжого повітря.

 3. Дмитро says:

  Оце справжні O.Torvald, платівка на рівні з Приматом!

 4. Tween10 says:

  Не знаю чому всі так пруться, мені взагалі не зайшло. Одноманітно

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *