O.TORVALD – Десь не тут
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

O.TORVALD – Десь не тут (Кліп)

Гурт O.Torvald оприлюднив свіжий кліп під назвою «Десь не тут», знятий до пісні, частинку якої ви вже могли чути у рекламному ролику мобільного оператора «Київстар». Це вже третій кліп команди після завершення творчої відпустки тривалістю в рік.

«Ми втекли від буденності та різних траблів до одного дому, у якому є корабель вікінгів, лабрадор-товстун на ім’я Гай та крутезна акустика. І там ми не тільки тусувалися до самого рання, але і встигли підготувати для вас кілька творчих бомб! Одна з них – «Десь не тут». Ви, напевно, вже чули її маленький фрагмент. Ми написали її нещодавно для наших друзів з Kyivstar. У свою чергу, вони приїхали у гості та створили відмінне відео для нас. Дружба – це круто», – йдеться у повідомленні гурту O.Torvald у соціальних мережах.

За словами музикантів, дана робота присвячується всім тим, хто дуже хоче у відпустку, але через роботу наразі позбавлений можливості подорожувати. Учасники гурту закликали слухачів набратися сил, завершити всі робочі справи, та вирушити у тур Україною, при чому не тільки віртуально під час перегляду їхнього нового відео, але й абсолютно реально – із рюкзаком за плечима.

Нагадаємо, що трохи раніше команда презентувала одразу два нові ролики – «Два Нуль Один Вісім» та «Назовні», про які ми вже розповідали читачам «Нотаток».

O.TORVALD – Десь не тут
O.TORVALD y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *