O.Torvald – Бісайди
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

O.Torvald – Бісайди (Альбом)

O.Torvald показали всесвіту свої «Бісайди» – свіжу платівку на вісім треків, яку Женя Галич називає «ще не альбомом, але і не ЕР». Виходячи з того, що наразі прослідковується загальна тенденція зменшення тривалості релізів, 33 хвилини презентованого хлопцями матеріалу ми цілком можемо зарахувати до переліку повноформатних альбомів. Свіжа платівка характеризується улюбленим багатьма фірмовим мелодизмом команди, сучасними електронними елементами, але в її основі все ж лежить первісний живий дух O.Torvald, відчутно доросліший, досвідченіший, але, як і раніше, чуттєвий та романтичний. Можливо, цьому посприяло повернення до первісного способу написання пісень, а точніше до первісної атмосфери роботи та її незмінних артефактів – картин, плакатів, столу для гри у кікер… Але сьогодні всі вони вже знаходяться у власній комфортабельній студії команди, а не у якихось напівпідвальних приміщеннях для практично аматорського звукозапису.

Новинка від O.Torvald вмістила у себе вже відомі загалу треки, на кшталт «Вечер в Рио» (видавався у міні-альбомі «Бумбоксу») чи L.V. (кавер на «Скрябіна», оприлюднювався у мережі разом із супутнім відео), а також абсолютно новий матеріал. Більшість нових пісень мають чітко виражений особистий характер, про який зазначав сам лідер O.Torvald: «Перша пісня «Марі» – це надзвичайно особиста історія, поки що я не можу її розповісти публічно, проте, ті, хто вміють вслухатися, вони почують її. Наступний трек «В подушках» розповідає про саморуйнування особистості, на фоні відносин двох молодих людей, які зустрілися і розчарувалися одне в одному. «Ліхтарі» – композиція про наших шанувальників, про особливі ліхтарики на творчому шляху. А роботу «Не Я» я написав про свою доньку, міркуючи про те, що колись мене не стане і дехто інший буде поруч з нею. Що стосується композиції «Бисайды», то це складна пісня про відносини жінки і чоловіка, які заходять у глухий кут», – пише про нові треки платівки «Бісайди» Женя Галич.

Що стосується обкладинки диску «Бісайди», то музиканти мали чимало різних варіантів її втілення, включаючи фото, картини художників та чорно-білі абстрактні зображення. Але тут все вирішив випадок – повертаючись з концерту в Сєвєродонецьку, музиканти O.Torvald чекали потяга на вокзалі у Краматорську і раптово побачили іржавий вагон із хрестиком, дуже схожим на лого гурту. Власне, сприйнявши цей знак долі як належне, хлопці зробили декілька його фото, отримавши разом з тим чудову обкладинку майбутнього релізу.

Українська музика: O.Torvald – Бісайди

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Василь says:

    Додайте посилання на офіційний саунклауд, а не ліву сторінку…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *