O.TORVALD – А тепер усе інакше
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

O.TORVALD – А тепер усе інакше (Відео)

«А тепер усе інакше»: Время и стекло, Дантес, Alyona Alyona, Jerry Heil, Володимир Остапчук та інші в карантинному кліпі O.TORVALD.

Сьогодні рок-гурт O.Torvald презентував пісню та кліп «А тепер усе інакше», яка є кавером на гурт «Аква Віта». Музика та частково текст були змінені Женею Галичем, аби пісня стала більш актуальною у нинішні часи.

«У мене вже давно було бажання зробити кавер на цю пісню, а в умовах карантину це якраз стало «у тему». Навколо суцільний безлад, абсолютне нерозуміння того, що на нас чекає завтра. Люди в постійному стресі та негативі. Залишається іронічно стібатися. Ми трохи переробили текст, переписали музику, та попросили наших друзів записати відео для кліпу. Це проста, весела, трохи стьобна пісня і ми отримали величезне задоволення, коли її записували. Що з цього вийшло – можете вже оцінити на ютубі та музичних платформах», – коментує Женя Галич.

Глядачі у відео також можуть побачити друзів гурту та українських зірок, серед яких: Надя Дорофеєва, Позитив, Дантес, Володимир Остапчук, Pianoboy, Alyona Alyona, Alina Pash, Jerry Heil, Юля Юріна (YUKO), Міла Єрємєєва, Дрофа, Олександр Положинський, Максим Сердюк, INGRET, Diezel, KRUTЬ, The Hypnotunez, KADNAY, Іван Марунич.

Відео вже доступно на YouTube.

Нагадаємо, що 18 липня O.Torvald зіграють вертикальний концерт у Києві, на якому виконають пісні, які не грали вже багато років.

O.TORVALD – А тепер усе інакше

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *