[O] – Самий Сок
Електронна музика, Матеріали, Релізи

[O] – Самий Сок (EP)

Музичну формацію [О] достатньо важко віднайти у соціальних мережах через мінімалістичну назву (лишимо вам на всякий випадок лінк), але знайшовши, ви точно захочете далі слідкувати за розвитком та діяльністю даного проекту. Такі самі думки були у багатьох вітчизняних меломанів після релізу дебютної роботи «Чую», а тепер вони ще більше затвердилися по факту прем’єри першого офіційного міні-альбому «Самий Сок», виданого на лейблі Masterskaya.

«Ці пісні народилися самі по собі, не питаючи дозволу. Їхнє послання – свобода, краса, грайливість і кохання. Стосовно текстів пісень – це мої особисті мантри, таємничі та незвичайні афірмації. Я дуже люблю їх і рада, що нарешті можу ними поділитися. У процесі створення EP «Самий Сок», ми надихалися життям – веселим і, часом, сумним, тривожним, страшним, а також приголомшливо красивим. Людьми, тваринами та іншими формами життя. Подіями різних кольорів і смаків. Таїнствами любові і нелюбові» – каже вокалістка гурту Оля Чернишова (у минулому знана як бек-вокалістка Джамали, та за співпрацею із KADNAY, Brunettes Shoot Blondes, Олегом Скрипкою та іншими).

До речі, окрім Ольги, над міні-альбомом «Самий Сок», у ранзі другого учасника формації [О] також працював Саша Каспров (електронний продюсер, затребуваний сесійний музикант, трубач).

Результати їхньої спільної творчої діяльності у вигляді міні-альбому «Самий Сок» наразі можна вільно послухати у режимі онлайн, або ж, висловивши подяку музикантам, придбати на спеціальних сервісах за нищевказаними веб-посиланнями.

Українська музика: [O] – Самий Сок

iTunes
Google Play
Spotify


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *