Очеретяний Кіт – Налягай на весла
Етно та фольк, Матеріали, Релізи

Очеретяний Кіт – Налягай на весла (Альбом)

Вінницький гурт «Очеретяний кіт», який працює на поприщі української музики, починаючи з далекого 1995 року, записав та видав восьмий за ліком (враховуючи російськомовний сайд-реліз «Камышовый Кот») альбом «Налягай на весла». Свіжа платівка вмістила у себе дванадцять треків, серед яких – авторські твори, а також «котячі» обробки народних пісень, класичною загальною тривалістю у 45 хвилин. Запис музичного матеріалу відбувався на студії Crystal Sound за сприяння Олександра Юркова та звукорежисера Сергія Тягнирядно.

Свою назву платівка «Налягай на весла» отримала від однієї зі своїх композицій, у якій розповідається про місто Запоріжжя, де народився лідер гурту Роман Кріль, та його мрію доплисти до острову Байда. Помітною родзинкою даного релізу є чимала кількість дуетних робіт: тут можна знайти спільні пісні «Очеретяного кота» з «Гайдамаками», фронтменом культового «Мертвого Півня» Міськом Барбарою, Катєю Чілі, Анатолієм Секретарьовим, Сашком Лірником, Тонею Матвієнко та іншими. Всі вони, а також багато інших знаних українських музикантів завітали на концертну презентацію даного лонг-плею, що відбулася 8 червня 2017 року у столичному ресторані Gyros Food Bar.

«Після чудової презентації надзвичайно приємно повернутися додому: ми поїхали у село з малими, сходили на рибалку, слухали мальовничу вечірню тишу. Все це видається ще приємнішим з огляду на всю пророблену раніше роботу. Можемо сказати, що альбом «Очеретяного кота» під назвою «Налягай на весла» дійсно вийшов смачним та музично-насиченим, за що ми хотіли би висловити величезну подяку усім причетним до його появи професіоналам. А також ми щиро вдячні творчому об’єднанню «Музичний Батальйон» за неоціненну підтримку у записі та подальшій презентації нашого нового диску», – пишуть у соціальних мережах музиканти.

Дизайном електронної обкладинки та фізичних компакт дисків в цілому займалася Олександра Тамкова, взявши за основу художні роботи «А льон дозрів» та «Замріяний степ» відомого художника Івана Марчука, а з іншого боку – картини «Ранок» та «Піють півні» львівської художниці Наталки Харів.

Очеретяний Кіт – Налягай на весла

Вам також має сподобатись...

4 коментаря

 1. Viktor Ruppel (Germany) says:

  Супер, хлопцы!!! Для меня – очередное подтверждение того, насколько хорошего и качественного уровня есть мызыкальный ландшафт Украины. Замечательно! Желаю вам счастья и вдохновения, признания и успехов!

  1. Viktor Ruppel (Germany) says:

   Ещё вопрос: этот альбом будет продаваться в itunes или на amazon? Или где лучше покупатъ, чтобы музкантам больше досталось? Дякую!

 2. Михайло Р says:

  Тут вище шановний пан Віктор задав дуже слушне запитання – Де краще купувати диски, що б музикантам більше діставалось ?
  Приеднуюсь до запитання !

  1. Думаю, краще написати музикантам на офіційну сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *