Гурт [О] – Хто я
Електронна музика, Матеріали, Популярна музика, Релізи

[O] – Хто я? (Сингл)

«Чути там музику іншої сфери, не нашої ери»

Резиденти музичного лейблу Masterskay (заснованого Іваном Дорном), учасники електронного проекту [O], нещодавно презентували свіжий сингл «Хто я?», який став першим релізом з моменту видання дебютного міні-альбому «Самий Сок» у липні 2017. За словами столичних музикантів, їхня нова композиція присвячується усім тим людям, які наразі знаходяться у пошуках власної життєвої гармонії.

«Кажуть, діти здатні змінити наше життя, а пісні – вони також діти. «Хто я?» – одна з тих робіт, основна ідея котрих наздоганяє слухача вже згодом. Буває, що у момент, коли в житті все догори дригом, ти береш папір та олівець у повному переконанні, що нічого цікавого з твого задуму точно не вийде. Саме у такому внутрішньому хаосі я записала «демку» цього треку, а в підсумку, даний дубль так і лишився єдиним. Під час роботи мені постійно згадувався Скрябін і його «Мова риб», чомусь не відпускав мене той образ. Сашу також зачепила пісня «Хто я?» – він намалював цілий оркестр. Єгору вона так само припала до душі – ідея видати її синглом належить йому. Це він створив концепцію обкладинки і запросив Євгена Якшина, який намалював усю тую красу, спираючись на фотокартку Кості Боровського. Ось так, завдяки силі спільної свідомості, композиція «Хто я?» прийшла у цей світ», – розповідає фронтвумен [O] Оля Чернишова.

Наразі свіжим треком можна насолодитися, придбавши за допомогою більшості офіційних сервісів продажу медіа-контенту, а першими почути його живе виконання мали можливість відвідувачі Lviv Acoustic Fest, який відбувся минулого вікенду (14 та 15 жовтня) у місті Лева.

Українська музика: [O] – Хто я?

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *