O-dna - люБоль
Електронна музика, Матеріали, Релізи

O-dna – люБоль

Учасники молодого проекту під назвою O-dna представили загалу свої творчі напрацювання у вигляді дебютного повноформатного альбому «люБОЛЬ». Стилістику гурту порівнюють із легендарними Depeche Mode, Garbage і Hurts, а самі музиканти поетично називають свій жанр декадансним електро-попом. Як зазначила фронтвумен колективу Tiana Ravi, вона виховувалась на музиці подібних жанрів із самого дитинства завдяки своєму старшому брату. Саме тому було колективно вирішено обрати для себе музику, зав’язану на електронній подачі, та додати до неї елементи з інших жанрів. Тож окрім електро-попу, слухач зможе почути у новому альбомі «люБоль» елементи тріп-хопу, блюзу та рок-балад.
У текстах гурту O-dna переважає мінорно-чуттєва жіноча лірика, яку дуже влучно відобразила назва дебютного лонг-плею. Саме така прониклива, емоційна та подекуди божевільна «люБоль» сповна втілює загальну основоположну концепцію альтернативного проекту – таку собі психіатричну революцію.
«Так, був такий період у моєму житті, який зазвичай називають психічним розладом, – ділиться особистим вокаліста проекту, – проте я не можу сказати, що це явище було виключно негативним, адже саме у цей час я почала займатися музикою та писати пісні». До того ж альбом створювався на фоні набираючої оберти національної революції, що також безумовно вплинуло на подачу матеріалу.
Раніше, до створення проекту O-dna, Tiana Ravi виступала сольно зі своєю власною програмою. Проте вже протягом року вона далеко не одна, а з командою справжніх професіоналів і досвідчених музикантів, які відомі за виступами у таких колективах, ях Океан Ельзи, Dazzle Dreams та інші.


[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/playlists/30674561″ params=”color=292827&auto_play=false&hide_related=false&show_artwork=false” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Теґи: Українська музика, український рок, сучасна українська музика, o-dna, музика українською, украинская музыка, одна, o-dna – люболь,Tiana Ravi 2014, o-dna 2014, альбом o-dna

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *