[О] – Чую
Електронна музика, Кліпи, Матеріали

[О] – Чую (Кліп)

Друзі, хотілося би познайомити вас зі ще одним молодим та перспективним музичним проектом із лаконічною назвою [О] (це, якщо що, літера, а не цифра), що працює та творить у царині сучасної електронної музики. Формація [О] – це дует двох вітчизняних музикантів – Ольги Чернишової та Олександра Каспрова, які разом прагнуть творити на перетині стилістики електроніки, соулу та фолку, не прив’язуючись до якогось конкретного напрямку, а повсякчас експериментуючи із саундом. До слова, команда є представниками вітчизняного лейблу Rookodill’a.

І от, пропонуємо до вашого ознайомлення перші напрацювання дуету – сингл під назвою «Чую» та офіційний супровідний відеокліп до нього! За словами учасників [О], під час даної роботи, вони ставили собі за мету не просто зробити музичне відео, а показати глядачу цікавий відеоарт на тему того, які особливі відчуття дарує всім нам музика, і як вони можуть змінюватись з кожною наступною секундою та нотою.

Режисером нового кліпу виступив Олександр Прилуцький, який знімав попередні відео артистів лейблу Rookodill’a, а допомагали йому хореограф-постановник Євген Карякін, разом із танцюристами League of Extraordinary Artists, а також художник-постановник Євген Лапченко. За словами Олександра, натуральність музики проекту [О] не могла залишити його байдужим, надихнувши у результаті на використання задіяних у кліпі геометричних образів, квіткового розмаїття та яскравих загальних кольорів.

[О] – Чую

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Дмитро says:

    Нічого я з цього кліпу не зрозумів))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *