Nutone – Ніколи-ніколи
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Nutone – Ніколи-ніколи (Сингл)

Друзі, хочемо познайомити вас зі ще одним молодим цікавим музичним колективом під назвою Nutone, а разом з тим із їхнім свіжим студійним треком під назвою «Ніколи-ніколи». Авторство музики згаданої композиції належить Олесю Ткачуку, а слова до неї написав фронтмен житомирян Олег Грабар.

Олег розповів «Нотаткам», що сама композиція була написана близько року тому, і от, нарешті учасникам гурту сталося записати її студійно. Записувались хлопці з гурту Nutone одразу в двох містах – у Рівному та Дубно, а накопичували деякі фрагменти треку взагалі у рідному Житомирі.

«Наша пісня молода як і сам гурт. Ми присвятили її непереборній силі любові. Навіть не стільки класичному романтизму кохання, а неймовірній потужності любові як явища. Не так важливо, чи це любов між закоханими, між батьками і дітьми, любов до Батьківщини чи будь-яка інша її форма, адже це почуття завжди надихає нас жити та рухатись виключно вперед», – поділився із нашим сайтом інформацією про свіжу пісню Олег Грабар.

За словами музикантів Nutone, трек «Ніколи-ніколи» став першою ластівкою з майбутнього повноформатного альбому, роботу над яким наразі вже розпочато. Окрім того, учасники гурту планують організувати активну концертну діяльність влітку 2016 року та поїздити зі своїм матеріалом містами України, а також відвідати великі вітчизняні фестивалі, тож чекайте незабаром анонси і новини від молодої формації.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *