Nutone – Деталі
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Nutone – Деталі (Кліп)

Слідом за дебютним міні-альбомом молодого гурту Nutone, світ побачив і новий офіційний відеокліп команди, відзнятий на одну з його пісень. Зазначимо, що ролик під назвою «Деталі» став другим повноцінним музичним відео у дискографії житомирян, слідом за оприлюдненою у 2014 році роботою «Пустий сон». За словами музикантів, даний кліп і передуючий йому EP є дуже важливими для них, адже вони є результатом того, що їхні музичні деталі по-справжньому склалися у єдиний працюючий механізм завдяки взаємодопомозі та постійній підтримці небайдужих людей.

«Ми прийняли рішення доповнити наш нещодавній міні-альбом офіційним відеороликом та обрали для екранізації пісню «Деталі». Цю роботу можна навіть назвати таким собі імпульсом до самовираження. Свої недоліки ми чудово знаємо, їх не мало і в самому відео, але ми сподіваємось, що глядачі оцінять наші старання. Ми зібралися разом і за якусь добу зняли відео, завдяки друзям і близьким людям. Звісно, можна шукати недоліки, але я б сконцентрував Вашу увагу на іншому, запропонував би звернути увагу на деталі. На які саме деталі? Дивіться у відео!» – коментує для «Нотаток» новинку вокаліст Nutone Олег Грабар.

Як розповів нашому сайту Олег, музиканти Nutone вже розпочали активну підготовку до майбутнього концертного сезону, але за деякий час планують презентувати ще один надзвичайно цікавий реліз. Його деталі колектив поки що тримає в таємниці, відмічаючи, що це буде зовсім інший підхід до музики.

Nutone – Деталі

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *