Nutone – Деталь
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Nutone – Деталь (EP)

Майже рік тому «Нотатки» знайомили вас із творчістю молодого житомирського гурту Nutone та його авторським синглом «Ніколи-ніколи», а сьогодні ми пропонуємо до вашої уваги вже цілий дебютний міні-альбом команди під назвою «Деталь». У його основу музиканти поклали свої перші напрацювання – пісні, що були написані за попередні півтора року та по суті проклали дорогу для подальшої творчої діяльності колективу. Запис та зведення матеріалу відбувалися у місті Рівне.

«Альбом «Деталь» – це дуже важливий для нас реліз, адже з його композицій свого часу починалася наша творчість. У нього увійшли наші найперші пісні. Загалом робота над ним тривала більше 1,5 років. Нам не хотілося нічого змінювати – ми мали на меті записати реліз саме таким, яким його бачили. Втім, як-то часто буває, постійно знаходилися ті чи інші вади, які музиканти були зобов’язані виправляти. Я не впевнений, що ми хотіли щось сказати цим альбомом чи донести з його допомогою якийсь конкретний меседж, ні, він просто є уособленням нашого життя, нашої музики та символічним підсумком першого творчого етапу гурту. Словом, платівка вельми символічна для нас та, зокрема, для мене», – розповів «Нотаткам» вокаліст Nutone Олег Грабар.

Співак також додав, що вже протягом найближчого тижня Nutone планують оприлюднити у соціальних мережах ще і свій новий відеокліп, знятий на титульну однойменну пісню платівки «Деталь». Слідкуйте за новинами у соціальних мережах та не пропустіть прем’єри!

Nutone – Деталь

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *