Нумер 482 – Важлива
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Нумер 482 – Важлива (Кліп)

Пісня під назвою «Важлива», яка, за словами лідера гурту «Нумер 482» Віталія Кириченко, стала чи не найбільшим поштовхом до початку роботи над майбутнім альбомом команди, напевно, не могла залишитися звичайним синлом. Саме тому музиканти вирішили відзняти до неї офіційний кліп, що став ювілейною десятою роботою відеографії колективу, не враховуючи, звісно ж, живі відео.

Музичний ролик «Важлива» побудовано з двох доволі традиційних частин – кадрів із граючими музикантами та епізодів художньої кінострічки. При перегляді свіжого кліпу від «Нумер 482», одразу зрозуміти сюжет використаного фільму, якщо не неможливо, то дуже важко, тому ми вам у цьому трохи допоможемо. Отже, у кліпі задіяно фрагменти нової української стрічки «Конкурсант. Смертельне шоу», одеського режисера Олександра Біляка, земляка «Нумерів», у якому розповідається детективна історія про жорстокі вбивства членів журі одного з музичних конкурсів. Головні ролі виконали: Сергій Маслов, Яна Ройхман, Ілля Карпов, Олександр Пономарьов, Даша Астаф’єва, Тетяна Решетняк, Борис Барський та інші. Пісня «Важливо», разом з декількома іншими творами гурту «Нумер 482», стали офіційними саунд-треками кінострічки.

Після інтернет-прем’єри відеокліпу, музиканти сконцентрували свою увагу на підготовці до майбутнього столичного концерту, що відбудеться на Свято всіх закоханих, 14 лютого, у київському барі Old Fashioned BAR / 32 (вул. Воздвиженська, 32), рівно о 20:00.

Нумер 482 – Важлива

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *