Нумер 482 – Свобода
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Нумер 482 – Свобода (Сингл)

Учасники гурту «Нумер 482» продовжують займатися постачанням справжніх патріотичних хітів вітчизняним слухачам – слідом за композиціями «Добрий ранок, Україно» та «Важлива», світ побачила ще одна нова пісня із промовистою назвою «Свобода». Вчора, 11 листопада 2015 року, користувачі соціальних мереж власноруч поширили в Інтернеті новий запис музикантів, а трохи згодом самі учасники гурту офіційно оприлюднили свій трек на сторінках офіційних спільнот.

Автором слів і музики свіжої композиції виступив вокаліст гурту Віталій Кириченко. В ній одесити запевняють слухачів, що у справжньої свободи є не тільки назва та особисте ім’я, а ще і свій власний номер – 482. Нагадаємо вам, що саме така послідовність цифр має місце на штрих-кодах всіх товарів українського виробництва.

«Пісня викликала багато суперечок у колективі і навіть наш басист певний час відмовлявся її грати. Доходило навіть до того, що він казав: «Не буду її грати, не хочу, це якесь безглуздя – в тексті йдеться про те, що «у свободи – штрихкоди», – розповів фронтмен «Нумер 482». Проте, з рештою, пристрасті все ж таки вгамувалися і пісня посіла своє законне місце в дискографії гурту. Окрім того, про всяк випадок співак зазначив, що ця робота не має відношення до жодних політичних партій.

Першими почути нову пісню мали змогу кияни та гості столиці на цьогорічному Kiev BeerFest, де «Нумер 482» наживо влаштували її велику презентацію. Додамо, що композиція «Свобода», запис якої відбувався на київській студії Different Sound, увійде до списку треків майбутнього альбому «Нумерів», робота над яким наразі триває.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *