Нумер 482 – Свобода
Живі виступи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Нумер 482 – Свобода (Live-відео)

Після презентації своєї нової хітової пісні «Свобода», хлопці з гурту «Нумер 482» підготували для своїх прихильників ще одну приємну новинку – офіційне live-відео з новою композицією, відзняте під час виступу колективу на цьогорічному фестивалі Kiev Beer Fest 2015. Варто додати, що саме відвідувачі цього великого музичного дійства стали свідками першої прем’єри треку «Свобода», і які саме емоції викликала у натовпу підготована музикантами новинка та як в цілому люди відреагували на неї, дивіться у відео трохи нижче.

Знімали нове концертне відео спеціалісти студії Tiki-Video під керівництвом Ярослава Кірпенко. Відповідальним за монтаж і постпродакшн відзнятого матеріалу був Ігор Мережаний.

Нагадаємо, що ви вже мали змогу раніше ознайомитися зі згаданою свіжою піснею «Нумерів» на нашому сайті за наступним посиланням, дізнавшись про неї ще більше цікавих фактів. До речі, якщо вас цікавить будь-яка інша інформація від гурту, відтепер ви можете легко її дізнатися, поставивши власне анонімне питання музикантам за допомогою сервісу ask.fm. Вчасні та розгорнуті відповіді учасники колективу гарантують.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *