Нумер 482 – Моя Батьківщина
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Нумер 482 – Моя Батьківщина (Сингл)

«Наші хати, як завжди, скраю, бо одним, як завжди, Монако, а другим – калаша і до раю», – співає Віталій Кириченко, лідер поп-рок гурту «Нумер 482» у новій пісні з промовистою назвою «Батьківщина». Як ви вже зрозуміли, новинка характеризується яскраво вираженим соціальним спрямуванням, а самі учасники команди кажуть, що готові до нерозуміння та критики з боку власних слухачів. Та й дійсно, коли в музичних колах панує безальтернативний патріотичний оптимізм, співати про реальний стан речей у країні може видатися дурним тоном.

Як зазначає Віталій в анотації до треку «Батьківщина», він просто не має можливості промовчати у цій ситуації, адже нові часи вимагають появи діалогу між людиною і, зазвичай, мовчазною владою. «Люди втомилися від постійного популізму і вимагають від лідерів та еліти реальних кроків і прозорих правил ігри», – коментує фронтмен «Нумер 482».

Запис свіжої композиції відбувався на столичній студії White Studio Records, за активної участі її засновника Олега Шевченко, який доклав свою руку та вміння до появи фінального аранжування пісні «Батьківщина». Додамо, що незабаром також має відбутися прем’єра офіційного лірик-відео до новинки, тож слідкуйте за наступними новинами!

Нумер 482 – Моя Батьківщина

Нумер 482 у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *