Нумер 482 – Коли вона поруч
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Нумер 482 – Коли вона поруч (Сингл)

І хоча історія гурту «Нумер 482» у рамках музичного телешоу «Х-фактор» дуже неочікувано завершилася, їхня творча історія, звісно, продовжується, постійно набираючи і набираючи оберти. Відтак, після деякої паузи (попередня робота «Важлива» побачила світ навесні 2017 року), музиканти презентували свій новий авторський сингл «Коли вона поруч», що став результатом останніх творчих пошуків команди. За словами учасників формації, ця пісня є справжньою одою жіночій харизмі.

«У кожного з нас є його персональна муза. Тому ми співаємо пісню «Коли вона поруч» хором, наче представники величезної чоловічої армії щасливих підкаблучників. Вона вже декілька місяців чекала слушного моменту для оприлюднення і мені здалося, що саме зараз, у цю похмуру погоду, людям потрібна така весела і дещо жартівлива композиція. Трохи веселощів точно нікому не завадять», – каже фронтмен «Нумер 482» Віталій Кириченко.

Як зазначають музиканти «Нумер 482», на їхню думку, взагалі краще нічого не видавати, аніж видавати відверте абищо. Тому наразі гурт прискіпливо працює ще над п’ятьма новими треками, які разом із «Коли вона поруч», мають потрапити до нового, третього за ліком, альбому їхньої дискографії.

До речі, судячи із підпису під свіжим синглом на YouTube, незабаром «Нумери» планують презентувати також й офіційний кліп до нього, режисером та автором сценарію якого виступив Андрій Васильків.

Ну і на останок анонсуємо майбутній великий виступ «Нумер 482» у столиці: 09.12.17 музиканти збирають друзів у клубі Caribbean, де обіцяють заспівати свої хіти разом із запрошеними гостями, а також представити декілька експериментальних новинок.

Українська музика: Нумер 482 – Коли вона поруч

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *