Добрий ранок, Україно
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Нумер 482 – Добрий ранок, Україно (Сингл)

Гурт «Нумер 482» повертається! При чому не з пустими руками, а одразу ж з новим синглом під назвою «Добрий ранок, Україно», який став офіційним символом завершення затяжної творчої відпустки хлопців і їхнього повернення на велику сцену української музики. Зазначимо, що останній студійний альбом «Нумер 482» побачив світ у далекому 2006 році, а остання записана пісня датується наступним після видання платівки роком.

Протягом всього цього часу музиканти багато міркували, аналізували і планували своє повернення, проте хтозна-коли б воно все ж таки відбулося, якщо би не національна українська революція, яка додала наснаги не одному гурту і авторському виконавцю. Саме нещодавні події в Україні підштовхнули музикантів до написання пісні «Добрий ранок, Україно». А точніше слів до неї, адже за свідченням фронтмена гурту Віталія Кириченка, мелодія й гармонія композиції вималювались у його уяві доволі давно, але підходящого тексту на той час так і не знайшлось. «Нам всім хочеться, щоб Україна насправді прокинулася. Але ми залишаємося ліриками – людьми, які створюють пісні про кохання і теплі почуття. Саме тому в нас виникла ідея звернутися до України, як до дівчини, до жінки, що спить», – розповів співак.

Віталій також зазначив, що в музичну сферу «Нумер 482» повертаються надовго, адже кожен з учасників гурту мав час зрозуміти своє справжнє життєве покликання, яке незмінно має бути пов’язане саме з музикою і творчістю.

Наразі музиканти максимально зосереджені на створенні нового матеріалу та деякій трансформації вже написаних композицій згідно зі своїми свіжими ідеями та оновленими музичними баченнями. «Я відчуваю себе зараз дуже щасливою людиною, через те, що довго просто не знав про що писати, а зараз, майже кожного дня щось записую на диктофон. Можу прокинутися вранці і написати пісню», – поділився своїми творчими відчуттями вокаліст гурту. Тож слідкуйте за новинами від «Нумер 482» та очікуйте третю студійну платівку відомої формації.

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/160066671″ params=”auto_play=false&hide_related=false&show_comments=true&show_user=true&show_reposts=false&visual=true” width=”100%” height=”300″ iframe=”true” /]

Теґи: Українська музика, український рок, сучасна українська музика, Нумер 482, музика українською, украинская музыка, Добрий ранок Україно, новий сингл Нумер 482, 2014, євромайдан

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *