Нумер 482 – Добрий ранок, Україно (Кліп)
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Нумер 482 – Добрий ранок, Україно (Кліп)

Знаний український гурт «Нумер 482», який нещодавно пережив справжню реінкарнацію своєї творчої діяльності, презентував свій новий відеокліп на пісню «Добрий ранок, Україно», яка вже встигла неабияк полюбитися вітчизняному слухачу. Нагадаємо, що останній, однойменний з назвою колективу студійний альбом побачив світ ще у 2006 році.

Наразі музиканти активно працюють над своєю майбутньою платівкою, яка має стати третім за ліком повноформатним релізом у дискографії команди. Варто зазначити, що станом на сьогодні, в Інтернеті вже оприлюднено два його сингли – пісня «Важлива», та, власне, вже згадана композиція «Добрий ранок, Україно».

Режисером нового кліпу «Нумер 482» виступив Олег Тішковець, оператором – Валентин Пірог, а відповідальним за монтаж та постпродакшн музичної міні-стрічки був Ігор Мережаний. Як розповів лідер гурту Віталій Кириченко, головна ідея пісні і кліпу полягає у тому, що коли ти дійсно любиш, ти обов’язково маєш діяти. «Звісно, всім надзвичайно хочеться, щоб наша люба Україна насправді прокинулася та жила у злагоді. Оскільки кожен учасник нашого колективу звик залишатися ліриком практично в усіх ситуаціях, у нас виникла ідея звернутися в пісні до країни, як до дівчини, до жінки, що спить», – розповів співак.

Ну а всі ті, хто прагнуть послухати оновлених «Нумер 482» наживо, обов’язково завітайте в цю суботу (12.09.2015) на Київський Фестиваль Пива 2015, що відбудеться на території ВДНГ. Деталі за посиланням.

Теґи: Нумер 482, Добрий ранок Україно

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *