NRavitsa Planet – Лопес
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

NRavitsa Planet – Лопес (Кліп)

Кияни з поп-рок гурту NRavitsa Planet вирішили звернутися до популярних інтернет-трендів та в результаті відзняли за їхньої допомоги новий офіційний кліп на одну зі своїх найпопулярніших пісень. Відео на україномовну композицію «Лопес» музиканти знімали виключно на шостий iPhone та за допомогою візуальної трансляції з мережі Instagram. Режисером цієї доволі незвичної роботи виступив друг колективу Дмитро Елісіченко, який, до того ж, займався частиною операторської роботи та монтажем всього відзнятого матеріалу.

Як зазначав фронтмен команди NRavitsa Planet Іван Марунич, головною ідеєю нового кліпу було показати глядачу звичний для багатьох сучасних молодих людей день – день, який практично повністю проходить в Інтернеті. У центрі сюжетної лінії кліпу «Лопес» постає звичайна дівчина, яка, на зразок багатьох з нас, починає свій день, перевіряючи пошту та повідомлення у соціальних мережах.

Прем’єра такої нетипової роботи була також нетривіальною – кліп на пісню «Лопес» було порізано на шматочки по 15 секунд, які оприлюднювались у мережі у зворотній хронології. До речі, зовсім нещодавно, а саме близько місяця тому, у мережі відбулась ще одна відео-прем`єра від NRavitsa Planet у вигляді попереднього кліпу команди під назвою «В шоке».

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *