NRavitsa Planet – Картка
Матеріали, Популярна музика, Релізи

NRavitsa Planet – Картка (Сингл)

Учасники команди NRavitsa Planet повернулися зі своєї творчої відпустки, при чому зробили це не з порожніми руками, а зі свіжим треком «Картка» у музичному доробку. У новій жартівливій пісні гурту піде мова про гроші, їхній номінал, а також про всіх зображених на українських гривнях історичних діячів. Цікаво, що до своєї композиції музиканти долучили не звичайний прес-реліз, а шаблон його написання для журналістів. Що ж, будемо намагатися дотримуватися рекомендацій лідера гурту Івана Марунича у своїй розповіді про перший оприлюднений сингл з майбутнього альбому NRavitsa Planet (сподіваємося, Ваня оцінить чотири використані синоніми до слова «пісня»).

Отже, згідно методички, далі має йти цитата Івана про новинку. Але от біда – кому ж цікаво читати кілька однакових скопійованих речень на усіх популярних веб-ресурсах? Саме тому, покопирсавшись у всесвітній мережі, «Нотатки» знайшли для вас розширений коментар артиста, який він давав у ефірі радіо на радіостанції «Перець ФМ».

«Історія цієї пісні бере свій початок рівно рік тому. Поважний пан Олександр Євгенович Положинський вів прекрасну телепередачу «Моя музика», один з випусків якої було присвячено темі піратства. І щось ми розговорилися з ним у прямому ефірі і Сашко проговорився, що взагалі не має жодної банківської картки. Тоді я подумав, як так можна жити у двадцять першому сторіччі? З цим треба щось робити, треба змінювати ситуацію і я подарував Сашку власну кредитну картку, щоб він міг, наприклад, купувати ліцензійну музику в Інтернеті. І тоді ж народилася ідея оспівати гроші у композиції», – зауважив лідер NRavitsa Planet.

Ну і останній «непотрібний» абзац. Тут ми додамо, що у супроводі з треком «Картка» було також оприлюднено мінімалістичний відеоролик, де на екрані монітора поруч з плакатом Олега Винника та усім відомим зафотошопленим постером гурту deTach, транслюються живі виступи наших сьогоднішніх героїв, музикантів та журналістів з NRavitsa Planet.

Українська музика: NRavitsa Planet – Картка

NRavitsa Planet у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *