NRavitsa Planet – Камалія
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

NRavitsa Planet – Камалія (Лірик-відео)

«Нема більше сил мовчати! Прем’єра!» – пише у соціальних мережах Іван Марунич з гурту NRavitsa Planet про свою нову композицію із промовистою назвою «Камалія», у якій виконавиць просить співачку Камалію всиновити його та показати весь світ, навчивши жити по-справжньому.

Не дивлячись на жартівливий настрій пісні, Іван зазначив, що вона є достатньо філософською і закликає слухачів не розраховувати виключно на вдачу, а докладати певних зусиль задля досягнення власного щастя.

Цікаво, що сама Камалія оцінила новинку та навіть репостнула її до себе на сторінку у Facebook. «Це перший, але важливий крок. Шукаю свідоцтво про народження», – відреагував на це лідер NRavitsa Planet.

«Камалія» – третій сингл з майбутнього альбому під назвою Calendar, презентація якого відбудеться 3 вересня 2019 року у Києві. За словами організаторів концерту, ми разом зможемо перегорнути календар з нових пісень гурту у день, коли «горят костри рябін». Ну а найближчий виступ NRavitsa Planet відбудеться 9 липня на фестивалі Atlas Weekend. Вхід на фест у цей день безкоштовний.

NRavitsa Planet – Камалія
NRavitsa Planet y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *