NRavitsa Planet – Calendar
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

NRavitsa Planet – Calendar (Альбом)

Український гурт NRavitsa Planet завершив роботу над своїм новим повноформатним альбомом під назвою Calendar, та вже встиг презентувати його як у мережі, так і на живому виступі (концерт відбувся 3 вересня у столичному Carribbean Club, – прим.). За словами музикантів, їхню платівку можна і треба слухати у будь-яку пору року та у будь-яку погоду, адже даний реліз вийшов достатньо різнобарвним і багато у чому відрізняється від попередньої творчості команди.

«Оскільки цей альбом є третім і називається Calendar, ми його презентували саме 3 вересня. Це такий собі відривний музичний календар на 10 сторінок-пісень. Як і пори року, він досить мінливий: в ньому знайшлося місце як для романтичних пісень, так і для сумних ліричних. Ну і без звичних веселих з гумором теж не обійдеться», – коментує лідер NRavitsa Planet Іван Марунич.

Окрім того, музиканти зняли одразу декілька відео на ліричні пісні з альбому. «Ці відео потрібно трохи підмонтувати і ми їх викладемо у соцмережі. Це якраз буде та сама сумненька частина альбому: пісні «Така свобода» і «Ліхтарі». Сподіваюся, дані треки відкриють для слухачів творчість NRavitsa Planet з нового боку», – додав автор.

Зауважимо, що платівка Calendar – підсумок цілого року студійної роботи NRavitsa Planet та двох років творчої діяльності в цілому, який з’явився на п’ятирічний ювілей колективу.

NRavitsa Planet – Calendar
Google Play
iTunes
«Нотаткам» на каву

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Олександр says:

    Можна було б і на українській мові заспівати. Дуже прикро.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *