Новимний Кудень – Руїна
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Новимний Кудень – Руїна (Альбом)

Тернополяни з heavy metal гурту «Новимний Кудень» (назва якого з мови кобзарів та сліпців символізує «новий день») презентують свій дебютний альбом «Руїна». До платівки увійшло вісім треків загальною тривалістю трохи більше 30 хвилин, чотири з яких – повноцінні композиції, а ще чотири – тематичні інтро-записи. Самі музиканти символічно розділяють їх на чотири розділи: «Струна рветься», «Пора», «Пробудження» та «Над Україною». Запис та зведення представленого матеріалу проходили на студії 38 RECORDS під керівництвом Остапа Циклиняка та Артема Яковлєва.

«Раді презентувати наш дебютний короткометражний альбом «Руїна», переважна частина пісень якого хоча і була написана у період з 2006 по 2008 роки, проте досі не втратила свою актуальність. Це міцна концептуальна робота, така собі каменюка, що буквально трощить лоба. Платівка запропонує вам поміркувати про минуле і сьогодення, про нашу актуальну боротьбу і майбуття, що обов`язково нагородить за звитягу у ній, про спадок руїн з історії та здобуте світло завтрашнього дня для майбутніх нащадків», – кажуть учасники команди «Новимний Кудень».

Авторство тематичної обкладинки належить вокалісту гурту Руслану Гірчаку, який витратив на її створення близько двох місяців свого життя (полотно, олія). Зібраний під цією обкладинкою музичний матеріал можна легко послухати online у соціальних мережах та на спеціалізованих ресурсах, або ж вільно та офіційно завантажити його до власних мультимедійних пристроїв.

Українська музика: Новимний Кудень – Руїна

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *